Otwarte Mistrzostwa Polski  Wschodniej OYAMA Karate

Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA Karate

W dniu 23.04.2016 r., w Miejskiej Hali Sportowej w Pionkach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA Karate w Kumite. W konkurencjach Lekki Kontakt i Semi-knockdown wystartowało ok 250 zawodniczek i zawodników z 19 klubów OYAMA PFK i 1 stowarzyszenia Kyokushin Matsushima (Kraków Oyama, Kraków Koyama, Kraków KAS, Białystok, Lubliniec, Turek, Łódź, Radom, Rzeszów, Lublin, Szydłowiec, Tarnobrzeg, Darłowo, Warszawa, Legionowo, Katowice Goliat, Oświęcim, Jelenia Góra, Piotrków Trybunalski i Kozienice).

Nasz klub reprezentowało 24 zawodników. Walki Naszych reprezentatnów były toczone na wysokim poziomie. Wszyscy walczyli na miarę swoich możliwości. Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali: 6 złotych, 4 srebrne i 5 brązowych.

Sędziowie z naszego klubu: sensei Tomasz Klimaszewski- sędzia maty oraz sędziowie boczni sensei Robert Kosior, sensei Dorota Zdziech, sensei Maciej Zdziech, sempai Samir Smai, sempai Piotr Zdziech i sempai Rafał Dygas.

Start w tych zawodach był sprawdzianem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski które odbędą się 21-22 maja w Rzeszowie.

Wyniki:

Złote medale wywalczyli:
Paweł Kosterna,
Malwina Matyjanek,
Martyna Trojanowska,
Krzysztof Stępień,
Klaudia Lidak,
Mikołaj Wójtowicz.

Srebro zdobyli:
Jakub Lebioda,
Aleksandra Kowalczyk,
Grzegorz Jabłoński,
Paulina Kalita.

Brąz:
Maja Aszkiełowicz,
Wojciech Łukawski,
Maciej Skowroński,
Anna Czyżycka,
Mateusz Smektała.

Składam serdeczne gratulacje z udanego występu na Mistrzostwach Polski Wschodniej

OSU!

sensei Tomasz Klimaszewski

IMG_1763 IMG_1784 IMG_1824  IMG_2330IMG_2144

O autorze