7 medali na XXI Mistrzostwach Polski OYAMA Karate

7 medali na XXI Mistrzostwach Polski OYAMA Karate

W dniu 21-22.05.2016 r., w Rzeszowie odbyły się XXI Mistrzostwa Polski w Oyama Karate w kumite. W pierwszym dniu zawodów rozgrywane były pojedynki w lekkim kontakcie oraz knockdown. Drugi dzień to walki juniorów w semi-knockdown. Łącznie w tych prestiżowych zawodach wzięło udział ponad 350 zawodników i zawodniczek z 36 klubów. Radomski Klub Sportowy OYAMA reprezentowało łącznie 13 zawodników i zawodniczek. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Nasi zawodnicy toczyli bardzo zacięte pojedynki na wysokim poziomie. Łącznie zdobyli 7 medali: 4 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Wyniki:

Złote medale wywalczyli:
Paweł Kosterna,
Krzysztof Stępień,
Klaudia Lidak,
Mikołaj Wójtowicz.

Srebro zdobył:
Mikołaj Michalczyk

Brąz:
Wojciech Łukawski,
Jan Kosterna

Maja Aszkiełowicz, Malwina Matyjanek, Martyna Trojanowska, Paulina Kalita, Mateusz Smektała, Rafał Dygas przegrali swoje pojedynki w eliminacjach wskazaniem sędziów.

Na tych prestiżowych zawodach nie wystartowali Samir Smai z powodu choroby oraz Hubert Bilski który pełnił obowiązki sekundanta wraz z smpai Wiesławem Zajulem.

Sensei Maciej Zdziech sędziował jako sędzia boczny, a sensei Tomasz Klimaszewski pełnił obowiązki sędziego maty i sędziego bocznego.

 

Składam serdeczne gratulacje z udanego występu na XXI Mistrzostwach Polski w Rzeszowie.

OSU!

sensei Tomasz Klimaszewski

 Niebawem zostanie umieszczona galeria z imprezy.

O autorze