Memoriał Soshu Shigeru Oyamy 10 Dan w Chorzowie

Memoriał Soshu Shigeru Oyamy 10 Dan w Chorzowie

W dniu 11.03.2017 w Chorzowie odbył się Memoriał Soshu Shigeru Oyamy 10 Dan w Chorzowie. Walki odbywały się tylko w konkurencji knockdown. W zawodach wystartowało łącznie ok. 40 zawodników i zawodniczek. Nasz Klub reprezentowało 2 zawodników, sempai Rafał Dygas 2 kyu i sempai Hubert Bilski 1 kyu. Obaj panowie walczyli w kategoriach ciężkich pow. 80 kg. Kategorie te były mocno obsadzone przez czołowych zawodników z całego kraju.

Rafał w swojej walce trafił na późniejszego zwycięzcę turnieju. Walka była wyrównana zarówno w pierwszej jak i w drugiej rundzie. Niestety sędziowie po dogrywce wskazali na przewagę przeciwnika.

Hubert o wejście do finału również przegrał walkę po dogrywce przez wskazanie sędziów. W walce o trzecie miejsce jego przeciwnik zrezygnował z walki i tym samym Hubert zajął trzecie miejsce.

 

SKŁADAM SERDECZNE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA NASZYM ZAWODNIKOM ZA UDZIAŁ W TURNIEJU.

OSU !!!

sensei Tomasz Klimaszewski

 

 

O autorze