Informacje organizacyjne

Informacje organizacyjne

OSU!

W związku z sytuacją spowodowaną epidemią przekazuję poniższe informacje organizacyjne:

  • składki członkowskie w naszym klubie zostają zawieszone aż do wznowienia zajęć
  • za miesiąc marzec wpłacamy połowę składki członkowskiej (osoby, które wpłaciły całą składkę bedą miały uwzględnioną nadpłatę w następnych miesiącach. O sposobie rozliczenia poinformuję po wznowieniu zajęć.)
  • wpłaty za naukę pływania będą również rozliczone po wznowieniu zajęć (o sposobie rozliczenia poinformuję po wznowieniu zajęć na pływalni)
  • wpłaty zaliczek za obóz w przypadku jeśli obóz nie odbędzie się w związku z sytuacją w kraju będą w całości zwracane

W związku z zapytaniami od Państwa odnośnie wpłat dobrowolnych w celach podtrzymania płynności finansowej klubu (opłaty stałe) informuję, iż jeśli macie Państwo możliwości finansowe i chęć to proszę dokonywać przelewy na to samo konto z dopiskiem na działalność statutową.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji pod nr tel. 600 919 202.

Jednocześnie z góry dziękuję za Państwa zainteresowanie i postawę. Przypominam również o mobilizowaniu siebie i dzieci do codziennej aktywności fizycznej w domu. Można w tym celu posiłkować się treningiem opisanym na stronie, zadawać pytania i chwalić się swoimi osiągnięciami i pomysłami poprzez Facebooka klubowego, itp. 

 

sensei Tomasz Klimaszewski

 

 

Obóz letni Murzasichle 2020

Obóz letni Murzasichle 2020

 

W dniach 29.06-10.07.2020r odbędzie się letni obóz Radomskiego Klubu Sportowego OYAMA w miejscowości Murzasichle.

Nazwa ośrodka: U Zbójnika, ul. Sądelska 34; 34-531 Murzasichle k/Zakopanego

www.uzbojnika.pl

Transport: przejazd w obie strony autokarem

Zakwaterownie: pokoje 3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie plus podwieczorek

Koszt: 1600 zł

Wpłata zaliczki do 15.04.2020 w wysokości 600 zł na konto klubu z dopiskiem „za obóz letni Imię i Nazwisko uczestnika

Bliższe informacje udziela sensei Tomasz Klimaszewski pod nr tel. 600 919 202

załącznik karta uczestnika wypoczynku

 

Odwołane zajęcia w Klubie

Odwołane zajęcia w Klubie

OSU!

W związku z decyzją Rządu o zamknięciu placówek edukacyjnych na czas od 16-25.03.2020 informuję, iż wszystkie zajęcia w naszym Klubie zostają zawieszone do odwołania.

Informacja o wznowieniu zajęć będzie podana na stronie oraz w wiadomościach sms.

 

sensei Tomasz Klimaszewski

 

 

Nowe zasady dokonywania wpłat

Nowe zasady dokonywania wpłat

OSU

W związku z wprowadzeniem nowego programu do obsługi Klubu proszę o uważne przeczytanie Zarządzenia Klubu z dnia 30.08.2018 dot punktu wpłat.

Należy w tytule wpłaty podawać Numer telefonu kontaktowego do siebie, imię i nazwisko za kogo wpłacamy, szkoła gdzie uczęszczamy na zajęcia karate (nie wpisywać szkoły gdzie dziecko się uczy), miesiąc i rok za który dokonujemy wpłaty.

Przykład:

600 200 300 Jan Kowalski,SP 31, 09.2018

 

Dane te pozwolą na przypisanie nr tel do danej osoby. Dzięki temu bedą do Państwa wysyłane wiadomości odnośnie uregulowanych składek i spraw organizacyjnych związanych z życiem Klubu (np. o odwołanych treningach, wydarzeniach ważnych dla życia Klubu)

Po przetestowaniu programu w późniejszym okresie w tytule przelewu będzie można podać tylko nr kontaktowy bez żadnych innych danych. O tym fakcie zostaniecie Państwo poinformowani poprzez wiad. sms.

WAŻNE – Każdy sms będzie podpisany OYAMA RADOM lub OYAMA_RADOM lub OYAMARADOM.

 

Pozdrawiam i liczę na zrozumienie i współpracę w tym zakresie.

 

sensei Tomasz Klimaszewski

poniżej link do Zarządzenia…

Zarządzenie Radomskiego Klubu Sportowego OYAMA 30.08.2018

 

Ostatni trening.

Ostatni trening.

OSU,

w dniu 18.06.2018 odbędzie się ostatni trening w SP nr 30 (na Michałowie). Będzie to też spotkanie z rodzicami uczestników obozu.

W innych szkołach zajęcia się już zakończyły i zapraszamy od września na zajęcia.

 

OSU

Sensei Tomasz Klimaszewski

Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej Karate OYAMA Radom 23.04.2017

Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej Karate OYAMA Radom 23.04.2017

W dniu 23.04.2017r w Hali MOSiR w Radomiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej w Karate Oyama w kumite. W zawodach startowało 253 zawodników z 16 klubów Oyama Karate (Białystok, Katowice, Kozienice, Kraków KOYAMA, Kraków Krakowska Akademia Sportu, Legionowo, Lublin, Lubliniec, Łódź, Oświęcim, Piotrków Trybunalski, Radom, Rzeszów, Tarnobrzeg, Warszawa, Wieliczka). Organizatorem Mistrzostw był Radomski Klub Sportowy OYAMA i miasto Radom.

Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.


Mistrzostwa otworzył Sekretarz Miasta Radomia Pan Rafał Czajkowski.
Sedzią Głównym zawodów był shihan Witold Choiński 6 dan (Białystok), a sędziami maty shihan Bogusław Plewka 5 dan (Lubliniec), sensei Dariusz Szulc 4 dan (Piotrków Trybunalski), Krystian Niemiec 4 dan, Jarosław Hebda 4 dan (Wieliczka), Tomasz Mrowiec 3 dan (Katowice), Grzegorz Uzar 2 dan (Tarnobrzeg).


Medale i puchary dla zwyciezców ufundował Prezydent Miasta Radomia, a nagrody dla najlepszych zawodników Marszałek Województwa Mazowieckiego. Puchary wręczali Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Pan Rafał Rajkowski, Sekretarz Miasta Radomia Pan Rafał Czajkowski, Kierownik Biura Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Radomiu Pan Mirosław Paluch, Prezes MOSiR w Radomiu Pan Grzegorz Janduła, shihan Witold Choiński oraz shihan Bogusław Plewka.
Patronat medialny: Radio ESKA Radom i Gazeta Wyborcza.

Zdjęcia: Radosław Dyduch

Wyniki Otwartych Mistrzostw Polski Wschodniej w Karate OYAMA w Radomiu:

LEKKI KONTAKT
Młodzik chłopcy 10-12 lat -30 kg
I Damian Kalinowski, Białystok
II Hubert Malczenko, Radom
III Jakub Polkowski, Wieliczka

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -30 kg
I Ela Ferenc, Oświęcim
II Kamila Młynarczyk, Rzeszów
III Klaudia Stanik, Lublin

Młodzik chłopcy 10-12 lat -35 kg
I Semir Hattab, Lubliniec
II Wilk Dawid, Kraków KOYAMA
III Oskar Bednarek, Radom

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -35 kg
I Majka Bielecka, Lublin
II Oliwia Karwacka, Lublin

Młodzik chłopcy 10-12 lat -40 kg
I Igor Kromka, Kraków KOYAMA
II Nikodem Siegieńczuk, Białystok
III Aleks Mikulski, Białystok

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -40 kg
I Gabrysia Gabryś, Wieliczka
II Paulina Sułkowska, Rzeszów
III Malwina Woźniak, Rzeszów

Młodzik chłopcy 10-12 lat -45 kg
I Jan Kursa, Kraków Krakowska Akademia Sportu
II Aleksander Skłucki, Legionowo
III Mateusz Lebioda, Radom

Młodzik dziewczęta 10-12 lat -45 kg
I Julia Pawlak, Legionowo
II Maja Kotyra, Lublin
III Marcelina Szyposzyńska, Piotrków Trybunalski

Młodzik chłopcy 10-12 lat +50 kg
I Radosław Szala, Tarnobrzeg
II Hassan Jadou, Legionowo
III Kacper Furmak, Lublin

Młodzik dziewczęta 10-12 lat +50 kg
I Emilia Hajduk, Wieliczka
II Weronika Duda, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -35 kg
I Paweł Kosterna, Radom
II Jakub Kargul, Lublin

Młodzik dziewczęta 12-14 lat -35 kg
I Wiktoria Kubacka, Lubliniec
II Laura Adamska, Piotrków Trybunalski
III Antonina Kowalczyk, Radom

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -40 kg
I Albert Trojan, Radom
II Jakub Lara, Katowice
III Adrian Gacan, Lublin

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -40 kg
I Greczner Oliwia, Oświęcim
II Skrzypczak Martyna, Kozienice

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -45 kg
I Tomasz Tomczyk, Białystok
II Maciej Malinowski, Rzeszów
III Jakub Przyborski, Legionowo

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -45 kg
I Inga Fister, Piotrków Trybunalski
II Maja Aszkiełowicz, Radom
III Michalina Jenżak, Kozienice

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -50 kg
I Aleksander Tomczyk, Kraków Krakowska Akademia Sportu
II Krzysztof Guz, Lublin
III Marcin Łogin Tarnobrzeg

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -50 kg
I Zofia Marzec, Kraków KOYAMA
II Karolina Podlaszewska, Lublin
III Czwórnóg Emilia, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -55 kg
I Filip Rzymowski, Lubliniec
II Julian Boduszek, Katowice
III Bartosz Jagła, Łódź

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -55 kg
I Malwina Matyjanek, Radom
II Małgorzata Walas, Piotrków Trybunalski
III Aleksandra Depa, Rzeszów

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat -60 kg
I Szymon Dębski, Rzeszów
II Dawid Bekier, Tarnobrzeg
III Szymon Tobiasz, Rzeszów

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat -60 kg
I Oliwia Balczun, Białystok
II Paulina Polonis, Lublin

Junior Młodszy chłopcy 12-14 lat +60 kg
I Maciej Midura, Wieliczka
II Michał Domalewski, Białystok
III Krystian Skobel, Lublin

Junior Młodszy dziewczęta 12-14 lat +60 kg
I Wiktoria Krzyżanowska, Lublin
II Maja Woźniak, Rzeszów
III Ewa Jaworowicz, Białystok
SEMI KNOCKDOWN
Junior dziewczęta 14-16 lat -45 kg
I Anna Ferenc, Oświecim
II Paulina Wójtowicz, Lublin
III Romanek Kamila, Oświęcim

Junior chłopcy 14-16 lat -50 kg
I Marcin Woliński, Lublin
II Marcin Tran, Warszawa

Junior dziewczęta 14-16 lat -50 kg
I Amelia Tomaszewska, Lublin
II Trancyngier Natalia, Lublin
III Alicja Fugiel

Junior chłopcy 14-16 lat -55 kg
I Gniewomir Herbst, Kraków KOYAMA
II Jakub Rzewuski, Kraków Krakowska Akademia Sportu
III Krzysztof Stępień, Radom

Junior dziewczęta 14-16 lat -55 kg
I Zuzanna Górka, Kraków KOYAMA
II Michalina Mejbaum, Kraków KOYAMA
III Julia Tyszko, Piotrków Trybunalski

Junior chłopcy 14-16 lat -60 kg
I Michał Płonka, Wieliczka
II Michał Cwil, Kozienice
III Jakub Pojawa, Białystok

Junior dziewczęta 14-16 lat -60 kg
I Liwia Kowalczyk, Lublin
II Aleksandra Kowalczyk, Radom

Junior chłopcy 14-16 lat -65 kg
I Jadou Ibrahim, Legionowo
II Jakub Jaworski, Lublin
III Filip Lisek, Radom

Junior dziewczęta 14-16 lat +60 kg
I Martyna Górak, Piotrków Trybunalski
II Kalina Kokoszka, Rzeszów
III Joanna Kozłowska, Kraków KOYAMA

Junior chłopcy 14-16 lat -70 kg
I Adam Dzięgiel, Oświęcim
II Tomasz Słoma, Rzeszów
III Jakub Śpiewak, Lublin

Junior chłopcy 14-16 lat +75 kg
I Jan Kosterna, Radom
II Mikołaj Michalczyk, Radom
III Patryk Kowalczyk, Kozienice

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -55 kg
I Wiktoria Rycerz, Lublin
II Wiktoria Fliśnik, Wieliczka
III Justyna Jaworska, Kozienice

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -60 kg
I Mateusz Ostrowski, Oswięcim
II Szczepan Szmidt, Lublin
III Jakub Twardowski, Kraków KOYAMA

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat -60 kg
I Klaudia Lidak, Radom
II Kinga Pasternak, Kraków Krakowska Akademia Sportu
III Maria Walas, Piotrków Trybunalski

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -65 kg
I Cezary Bartos, Piotrków Trybunalski
II Maciej skiba, Kraków KOYAMA
III Wojciech Rebiś, Radom

Junior starszy dziewczęta 16-18 lat +60 kg
I Julia Szreiter, Łódź
II Daria Pawłuszek, Kozienice

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -70 kg
I Mikołaj Wójtowicz, Radom
II Piotr Sztuc, Łódź
III Jan Cieslakowski, Kozienice

Junior starszy chłopcy 16-18 lat -80 kg
I Sebastian Uzar, Tarnobrzeg
II Mateusz Pichur, Lublin
III Piotr Gospodarczyk, Radom

Junior starszy chłopcy 16-18 lat +80 kg
I Mariusz Fiet, Kozienice
II Maciej Pyszczak, Kozienice

Senior kobiety 18-35 lat -60 kg
I Kinga Krawczyk, Kozienice
II Magdalena Stasiewicz, Białystok

Senior kobiety 18-35 lat + 60 kg
I Daria Dędek, Piotrków Trybunalski
II Klaudia Różańska, Rzeszów

Senior mężczyźni 18-35 lat -70 kg
I Patryk Fliśnik, Wieliczka
II Kamil Pandzich, Katowice
III Sebastian Bazan, Katowice

Senior mężczyźni 18-35 lat -80 kg
I Paweł Matyszewski, Białystok
II Karol Majewski, Kozienice
III Damian Hadaś, Katowice

Senior mężczyźni 18-35 lat +80 kg
I Artur Brzozowski, Radom
II Artur Baryła, Katowice

Senior starszy kobiety pow. 35 lat -60 kg
I Marta Lenardt, Radom
II Ewa Sosnowska, Radom

Senior starszy kobiety pow. 35 lat + 60 kg
I Aleksandra Poręba, Radom
II Anetta Skowron-Baryła, Katowice

Senior starszy mężczyźni -70 kg
I Paweł Lecki, Lublin
II Marcin Lipa, Radom

Senior starszy mężczyźni -80 kg
I Marcin Siurmicki, Lubliniec
II Piotr Kaczyński, Lublin
III Jarosław Wawrzak, Radom

Senior starszy mężczyźni +80 kg
I Wojciech Lenardt, Radom
II Paweł Szewczyk, Kozienice

Nagrody specjalne

Najlepszy Zawodnik Turnieju w lekkim kontakcie
Wiktoria Kubacka, Lubliniec
Nikodem Siegieńczuk, Białystok

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Juniorów
Klaudia Lidak, Radom
Mikołaj Wójtowicz, Radom

Najlepszy Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown Seniorów
Aleksandra Poręba, Radom
Patryk Fliśnik, Wieliczka

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Lekkim Kontakcie
Inga Fister, Piotrków Trybunalski

Najbardziej Waleczny Zawodnik Turnieju w Semi Knockdown
Szczepan Szmidt, Lublin

Dziękuję wszystkim zawodnikom, trenerom oraz wszystkim tym, którzy swoją pracą przyczynili się do organizacji i obsługi turnieju. 

OSU!

sensei Tomasz Klimaszewski