Egzamin Mistrzowski w Krakowie

Egzamin Mistrzowski w Krakowie

W dniach 15-16 października 2016 roku w Krakowie odbył się egzamin mistrzowski. W wydarzeniu tym uczestniczyło 26 osób z naszego klubu.

W pierwszym dwszyscydo35niu egzaminu zdawały osoby do 35 roku życia. Z naszej ekipy zdawało 6 osób tego dnia. W pierwszej części wykonywali wszystkie techniki, kombinacje oraz kata do 2 dana włącznie. W drugiej części egzaminu odbywały się walki. W walkach oprócz zdających brali udział sparing partnerzy. Z Radomia przyjechało na sparingi 16 osób.

plus35

Drugi dzień to sprawdzian dla osób powyżej 35 roku życia. W dniu tym z Radomia zdawała 1 osoba. Tak jak dzień wcześniej egzamin podzielono na 2 części. Do południa część techniczna a po południu walki. I w tym dniu w sparingach uczestniczyły 2 osoby z Radomia.

Wszystkie osoby zdające z naszego Klubu uzyskały promocję na wyższe stopnie.

Hanshi Jan Dyduch podziękował również za udział w egzaminie naszych sparing partnerów.

Wyniki egzaminu:

  1. sensei Robert Kosior 2 DAN
  2. sensei Maciej Zdziech 2 DAN
  3. sensei Dorota Głowacka 2 DAN
  4. sensei Bartłomiej Pietruszka 2 DAN
  5. sensei Jerzy Ciecieląg 1 DAN
  6. sensei Piotr Zdziech 1 DAN
  7. sensei Samir Smai 1 DAN

 

 

plus35jerzy

do35zdajacy

 

 

 

Ponadto w dniu tym promocję na 7 Dan uzyskał Shihan Andrzej Pierzchała (Kraków), 6 Dan Shinan Paweł Pajdak (Sosnowiec), 6 Dan Shihan Witold Choiński (Białystok), 5 Dan Shihan Bogusław Plewka (Lubliniec), 5 Dan Shihan Andrzej Tomiałowicz (Lubsko)

Dodatkowo po drugim dniu egzaminu w godzinach wieczornych odbył się zjazd delegatów OYAMA PFK.

Wszystkim zdającym gratuluję zaliczenia egzaminu i promocji na wyższe stopnie. Sparing partnerom dziękuję za udział w drugiej części egzaminu i wsparcie naszej Koleżanki i Kolegów.

OSU !!!

sensei Tomasz Klimaszewski

 

 

O autorze