Seminarium szkoleniowe Kraków 07.01.2017

Seminarium szkoleniowe Kraków 07.01.2017

W dniu 07.01.2017 w Krakowie odbyło się seminarium szkoleniowe poświęcone nowym Kumite no kata 1-3. Seminarium przeprowadził Shihan Andrzej Pierzchała wraz z Shihan Andrzejem Tomiałowiczem. Kata te to krótkie formy walki charakteryzujące się rozwiązaniami które stosowane są w walce sportowej.

W seminarium tym uczestniczyło 16 osób z naszego klubu.

W drugiej części seminarium Hanshi Jan Dyduch, Shihan Andrzej Pierzchała, Shinan Witold Choiński oraz Shihan Paweł Pajdak wręczyli certyfikaty i pasy mistrzowskie osobom, które zdały egzamin w październiku 2016 roku.

Z naszego Klubu certyfikaty odebrali:

  1. sensei Robert Kosior 2 DAN
  2. sensei Maciej Zdziech 2 DAN
  3. sensei Dorota Głowacka 2 DAN
  4. sensei Bartłomiej Pietruszka 2 DAN
  5. sensei Jerzy Ciecieląg 1 DAN
  6. sensei Piotr Zdziech 1 DAN
  7. sensei Samir Smai 1 DAN

 

 

OSU !!!

sensei Tomasz Klimaszewski

 

 

O autorze