Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

W Imieniu Swoim i Kadry Instruktorskiej Życzę Wszystkim Sympatykom Naszego Klubu Dużo Zdrowia, Wytrwałości w Dążeniu do Celu, Spędzenia Świąt w Gronie Najbliższych, a w nadchodzącym Nowym Roku Sukcesów i Radości

 

OSU

Shihan Tomasz Klimaszewski

 

Ponadto przekazuję Wam wszystkim życzenia i informacje ze Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Katarzyna z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Gdy podjechaliśmy pod dom, przywitała nas pani Katarzyna, była bardzo wzruszona, z niedowierzaniem dopytywała, czy naprawdę to wszystko dla nich. Odpowiedziałam, tak Kochana, bo dla Twojej rodziny przygotowywały prezent wspaniałe, cudowne osoby, które chciałyby te Święta były dla Was szczęśliwe i radosne. Gdy zobaczyła pralkę i lodówkę, rozpłakała się, ciągle powtarzała, że nigdy nie miała takich wspaniałych sprzętów. Była zachwycona pralką i programem, który w niej jest, zwłaszcza tym dla alergików. Gdy podeszła do lodówki, powiedziała do męża, patrz kochanie, jaką mamy piękną, dużą lodówkę, o takiej marzyliśmy, Pan Michał przytulił żonę i powiedział, skarbie popatrz jaki super zestaw dostałem, o takim marzyłem. Radości i łez szczęścia było tak dużo, że łzy również nam płynęły po policzkach, a gdy zobaczyliśmy radość dzieci, której nie da się opisać, byliśmy szczęśliwi. To był jeden wielki pisk, radość nie do opisania. Dzieci cieszyły się ogromnie ze wszystkich zabawek. Dominik założył buciki i kurtkę pierwszy raz jak powiedziała pani Kasia, tak cieszył się z butów, że dobrowolnie je założył i nie chciał zdjąć. Chłopcy oglądali książeczki kredki i krzyczeli, to jest moje, a to moje każdy układał sobie na półce swoje zabawki, kredki zeszyty i przybory. Widząc tę radość i zachwyt dzieci, byliśmy naprawdę wzruszeni i szczęśliwi.

Słowo od Rodziny

Dziękujemy z całego serca za cudowną paczkę, jaką Państwo przygotowali dla naszej rodziny. Dzięki Wam nasza rodzina będzie miała radosne Święta, nie jesteśmy w stanie wyrazić, co czujemy, takiej radości w naszej rodzinie nie było od dawna. Nasi synowie nigdy nie mieli tak pięknych zabawek, to największa radość rodzica, widząc, jak dzieci są szczęśliwe. To dzięki Wam nasze dzieci były szczęśliwe i radosne. Życzymy zdrowych szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dużo szczęścia i miłości w nadchodzącym Nowym Roku ❤❤❤.

Słowo od Wolontariusza

Dziękuję serdecznie za przygotowaną przez Was wspaniali Darczyńcy tak cudowną paczkę, rodzina dostała wszystko, o czym marzyła, radość i szczęście rodziny było bezcenne. Byłam dumna, przekazując rodzinie taki wspaniały prezent, dzięki Wam kochani te Święta będą dla rodziny szczęśliwe i radosne. Życzę Wam Zdrowych szczęśliwych I błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodziny I przyjaciół, a także, żeby dobro, które okazaliście wracało do Was każdego dnia ❤

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół Szlachetnej Paczki

O autorze